Yasaklı Sitelere Giriş Programları

| 29 Haziran 2012 | 2 Comments

yasaklı sitelere giriş programları

Daha önce anlattığımız bir çok yöntemin dışında eğer teknik bilgimiz yeterli değilse ya da uğraşmak istemiyorsak; yasaklı sitelere girmek için çeşitli programlar kullanabiliriz. Esasında bu programlar da bizim daha önce anlattığımız işlemleri yapıyor ancak bizim için süreç daha pratik olabilir. Önceki yazılarımızda anlattığımız metotlara bu da alternatif bir metot denebilir. Şimdilik bir iki programı eksisiyle artısıyla sizlere tanıtmak istiyoruz.

1- HotSpot Shield:

Türkiye en çok bilinen yasaklı sitelere giriş programı. İnanılmaz bir reklam ve PR çalışması yapıyorlar. Dolayısıyla bildiğimiz kadarıyla en çok kullanılan program da bu. Programın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürümü her girdiğiniz site üzerinde oluşturmuş olduğu reklam canınızı sıkabilir. Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basit.
Program Künyesi
Üretici Firma: Anchor Free
Dosya Boyutu: 6 MB
Türkçe Dil Desteği: Yok
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000

HotSpot Shield İndir

2- UltraSurf:

Bu program biraz daha farklı bir mantıkla, proxy mantığıyla çalışıyor. Girmek istediğiniz kendi tarayıcısı üzerinden girmeniz gerekiyor. HotSpot Shield’a göre biraz daha hızlı çalışması avantaj olabilir; alıştığımız tarayıcıları kullanamıyor olmamız da ciddi dezavantaj. Bu programın da paralı sürümü bir kaç avantajı beraberinde getiriyor.
Program Künyesi
Üretici Firma: UltraReach
Dosya Boyutu: 1,13 MB
Türkçe Dil Desteği: Yok
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

İlerleyen haftalarda bu programları daha detaylı tanıtacağımız gibi diğer yasaklı sitelere giriş programlarını da bilgilerinize sunacağız.

hotspot shield 336 Yasaklı Sitelere Giriş Programları

 

 

Etiketler: , , , ,

Kategori: DNS Ayarları, Güncel DNS, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Dünya'nın 1 Numaralı Yasaklı Sitelere Giriş Programı HotSpot Shield Ücretsiz Hemen İndir